Platform over design en techniek in de keuken-, woon-, en badkamerbranche
DER KREIS: “De kracht van het collectief”
“De leveranciers in ons netwerk volgen de actuele interieurtrends nauwgezet.” (Foto: Häcker)

DER KREIS: “De kracht van het collectief”

Individuele vaklui en retailers merken dagelijks dat de Belgische markt steeds competitiever wordt. Bovendien verwachten consumenten steeds meer van hen. Om aan die verwachtingen te voldoen, is een samenwerking met strategisch gekozen partners aangewezen. Misschien zelfs een noodzaak. DER KREIS BeLux werpt zich op als (broodnodige) steun. In de aanbieding: een aantrekkelijk pakket schaalvoordelen, innovatieve oplossingen op alle gebied en een sterk netwerk van betrouwbare leveranciers.

De moderne keuken vormt vaak het startpunt voor de rest van het interieur. De grenzen tussen woonruimtes vervagen. Een totaalconcept is de droom van veel consumenten. Daarom zet DER KREIS BeLux in op een aanbod dat verder reikt dan ‘enkel’ hoogwaardige keukenmeubelen. “Van geavanceerde spoeltafels en afwasmachines die uiteraard in de keuken thuishoren, over gespecialiseerde software-oplossingen die de aangesloten leden helpen tijdens het ontwerp- en verkoopproces tot maatwerkoplossingen die elders in de woning thuishoren, je vindt het allemaal in ons aanbod”, somt Ronny Thyssen van DER KREIS BeLux op.

DER KREIS: “De kracht van het collectief” 1
Kastdeuren, dressings en binneninrichtingen op maat bij In-Ipso.

Over de keukengrens heen

De keukenfabrikanten in het aanbod van DER KREIS BeLux blinken uit qua maatwerkoplossingen. Thyssen: “Omdat de verschillende woonruimtes samenvloeien in één geheel, groeit ook de vraag naar maatwerkoplossingen in andere delen van de woning. Denk daarbij aan dressings en vestiairekasten die zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk moeten zijn. Onze leden vinden ongetwijfeld in ons uitgebreid netwerk leveranciers met innovatieve systemen en materialen die volledig beantwoorden aan specifieke vragen van de consument.”

Een integraal onderdeel van het interieur

Ook het sanitair wordt niet langer stiefmoederlijk behandeld, wel integendeel. “De badkamer is een volwaardige leefruimte geworden, misschien zelfs de ruimte waar de dagelijkse sleur even wordt vergeten”, aldus Thyssen. “Leden die sanitair opnemen in hun aanbod, breiden hun afzetmarkt verder uit. Ze worden in hun regio de aanbieder van een totaalconcept, precies waar de consument van vandaag naar op zoek is.”

DER KREIS: “De kracht van het collectief” 2
Moderne toptechnologie en een retro-uiterlijk gaan hand in hand. (Foto: Smeg)

Digitale versnelling

Fysieke producten en oplossingen zijn belangrijk in de dagelijkse werking en de groei van de vakman. Ook digitalisering is een motor, de tijd van statische presentaties is voorbij. “We zetten fors in op geavanceerde softwareoplossingen die onze leden helpen bij het volledige traject”, benadrukt Thyssen. “Van het eerste ontwerp over de visuele beleving tot de uiteindelijke calculatie van een project. Dat verhoogt aanzienlijk de efficiëntie in de dagelijkse werking, en creëert tegelijk een hogere conversie in de showroom. De klant ziet meteen een tastbaar en realistisch beeld van hun toekomstig droominterieur.”

Samen sterker

Thyssen besluit: “DER KREIS BeLux groeit zelf ook. Van aankoopgroepering zijn we ondertussen geëvolueerd naar een gewaardeerde full-service dienstverlener, met kennisdeling, gezamenlijke inkoop en continue ondersteuning als belangrijkste pijlers. We helpen onze leden competitief te blijven in een snel evoluerende markt. Een doorgedreven samenwerking met DER KREIS BeLux resulteert in betere voorwaarden voor onze leden en een hogere kwaliteit voor de eindklant. Een echte win-win dus.”

DER KREIS: “De kracht van het collectief” 3
Kennisdeling, begeleiding en samenwerking vormen de kern van DER KREIS BeLux.

Gerelateerde artikelen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuur ons een bericht

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten