Platform over design en techniek in de keuken-, woon-, en badkamerbranche
Verlo Keukens: “Vakmanschap, eigen productie en de kracht van DER KREIS”
Team Verlo Keukens, in de bloemetjes gezet voor twintig jaar lidmaatschap door Ronny Thyssen (links) en Ernst-Martin Schaible (rechts).

Verlo Keukens: “Vakmanschap, eigen productie en de kracht van DER KREIS”

Verlo Keukens viert feest in 2027. Dan bestaat de in 1992 opgerichte keukenzaak immers 35 jaar. “Iedereen kent Verlo Keukens”, zegt een trotse oprichter Staf Lommelen. Een vijftal jaar geleden bracht de keukenspecialist een moderne toonzaal, een logistiek centrum en de productiefaciliteiten samen in drie aangrenzende panden in Tielen. Een indrukwekkende gevelbreedte van 150 meter is het resultaat.

De vestiging in Tielen valt meteen op. Hoe kan het ook anders? De drie panden liggen mooi naast elkaar. Bij het binnenrijden van de kmo-zone kan je er simpelweg niet naast kijken. “In 2020 trokken we met de kantoren, de logistiek en de productie naar deze site”, schetst Lommelen. “Die verhuis was nodig om onze groei te kunnen doorzetten. We zijn namelijk actief in zowel de particuliere markt als de projectmarkt. Precies daarom hebben we ook de productie in eigen handen en werken we met onze eigen monteurs. De hele keten onder Verlo Keukens-vlag. Een bewuste keuze. Onze focus ligt op de keukenbranche en die focus bracht ons iets meer dan twintig jaar geleden bij DER KREIS.”

Verlo Keukens: “Vakmanschap, eigen productie en de kracht van DER KREIS” 1
Een gevelbreedte van maar liefst 150 meter bij Verlo Keukens in Tielen.

Focus op de keukenbranche

De kennismaking met de internationale groepering DER KREIS was dusdanig positief dat Lommelen besloot aan te sluiten met Verlo Keukens. Lommelen: “De keukengerichte focus van de groepering was zeer aantrekkelijk. De beschikbaarheid van verschillende toonaangevende merken en de gunstige aankoopvoorwaarden waren dat eveneens. Toch behouden we een grote mate van vrijheid. Vanuit DER KREIS is er geen enkele druk of push om meer te doen of om uitsluitend te werken met hun contractleveranciers. We voelen ons goed bij de samenwerking en daarom zijn we nog steeds overtuigd lid, nu al meer dan twintig jaar. DER KREIS zette tijdens een vorig congres deze mijlpaal in de spotlight. Een moment om trots op te zijn.”

Verlo Keukens: “Vakmanschap, eigen productie en de kracht van DER KREIS” 2
Verlo Keukens is gespecialiseerd in de plaatsing van keukens en badmeubels, maar ook ander maatwerk zoals dressings en tv-meubels.

Maatwerk voor een sterke samenwerking

De scherpe aankoopvoorwaarden en de sterke merkconnecties zijn niet de enige diensten waarop leden een beroep kunnen doen. “DER KREIS heeft inderdaad een breder dienstenpakket”, bevestigt Marta Sobolska van DER KREIS. “Zo ontwikkelden we samen met BenchDATA onze BenchKatalog, een omvangrijke Europese database met productinformatie over toestellen, sanitair, meubels, verlichting, … waarmee keukenontwerpers snel producten kunnen vergelijken, integreren in hun software en bestellen. Ook voor bijvoorbeeld marketing en facturatie kunnen leden op ons vertrouwen. Zonder verplichting. Elk lid kiest. Zo houdt Verlo Keukens de marketing en facturatie in eigen beheer terwijl andere leden wel gebruikmaken van deze aanvullende diensten. Dit onderstreept nog meer het krachtige concept van DER KREIS: er is een pakket op maat van ieder lid.”

Verlo Keukens: “Vakmanschap, eigen productie en de kracht van DER KREIS” 3
Keukens Verlo-oprichter Staf Lommelen: “Onze keukengerichte focus bracht ons tot bij DER KREIS.” (Foto: AF Fotografie)

Een duurzaam partnerschap

Bij Verlo Keukens kijken ze uitermate positief naar de samenwerking met DER KREIS. “Moesten we kunnen teruggaan in de tijd en weer voor de keuze staan, we kozen opnieuw vol overtuiging voor DER KREIS”, besluit Lommelen.

Heeft u vragen over dit artikel, project of product?

Neem dan rechtstreeks contact op met DER KREIS BELUX.

DER KREIS BELUX 4 Contact opnemen

Stel je vraag over dit artikel, project of product?

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
DER KREIS BELUX 5 Telefoonnummer 087 74 40 74 E-mailadres info@derkreis.be Website www.derkreis.be

Gerelateerde artikelen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Stuur ons een bericht

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten